تا تغییر زندگی یک تصمیم فاصله است ؟

فکر می کنم زمان این حرف ها که می گویند از خودت تعریف نکن یا متواضع باش و… گذشته است !

چند روز پیش می خواستم ارتباطم رو با چندتا از دوستانم کم کنم بعد یکی از آن ها بدون اینکه این موضوع را بداند کمی از موفقیت هایش گفت .

کمی که فکر کردم دیدم راست می گوید هنوز به اندازه ی قبل در حال تلاش است ولو اینکه نتایج خوب گذشته را نمی گیرد، شاید بد نباشد کمی این موضوع را به عقب بندازم .

این رو مطمئن هستم این اتفاق برای دوستان خودم هم افتاده قبلا ، یعنی یک جایی گفته اند دیگر بیخیال محسن شویم ، ولی شاید جایی حرفی شنیده اند که فعلا این تصمیم رو عقب انداخته اند .

البته می دانم صد بار این جمله ی تکراری را شنیده اید که بگذارید موفقیت شما خودش صدا کند شما هیچی نگویید ، به نظرم همیشه این درست نیست بعضی وقت ها لازم است بگویی چون بعضی ها زود تر از دیدن نتیجه به آن حرف نیاز دارند .

پس از موفقیت خود بگوید ، شاید کسی نیاز دارد آن را بشنود !

اگر فکر می کنید کسی ناراحت می شود بذارید بشود ، کسی که با موفقیت شما ناراحت می شود بهتر نیست کنار شما نباشد ؟

مل رابینز می گوید : فکر کنید به یک دو راهی رسیده اید مسیر اول امن ، آسان و شبیه چیزی است که قبلا رفته اید و مسیر دوم ترسناک و سخت و هیچ ایده ای نداری که چه شکلی خواهد بود .

مسیر اول شما رو به جایی که الان هستید خواهد رساند مسیر دوم شما رو به جایی خواهد برد که می خواهید بروید . اگر می خواهید فردا متفاوت و بهتر باشید باید الان تصمیم های متفاوتی بگیرید . شما با یک زندگی کاملا متفاوت یک تصمیم فاصله دارید !

4 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

پاسخی بگذارید